Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The shadows palette is absolutely gorgeous and I highly recommend it. It’s very pigmented and stays during the heat and concert!
Color: VIRTUOUS VIRGO | Size: one-size | 3 photo(s)
Price: 59kr
one-size
Diving into your mind is like plunging into the deep blue sea, ambitious Aquarius. You're a profound thinker who has an insatiable thirst for knowledge. And thanks to your out-of-the-box mentality, you are the queen of solving problems from a creative angle. As a water sign, blue hues reprsent your imagination and fluidity. Bonus: we even added in a sparkly silver for when you're feeling rebellious (that is your nature, after all!).
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | AMBITIOUS AQUARIUS |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| Height | 1.45 cm |
| Length | 13.67 cm |
| Net Weight | 8.4 g |
| Width | 8.65 cm |
| SKU | sb2110140984774491 |
Author: A***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The shadows palette is absolutely gorgeous and I highly recommend it. It’s very pigmented and stays during the heat and concert!
Color: VIRTUOUS VIRGO | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: J***é
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beuatiful eyeshadow, very pigmented 💙
Color: AMBITIOUS AQUARIUS | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: f***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good eyeshadows with good color payoff. Bought for purple halloween look and yet to use, but swatches look great! Some (like optimism) have a pressed glitter feel to them which looks great and has amazing shimmer!
Color: SPONTANEOUS SAGITTARIUS | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: g***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: An easy palette to use. The colours are really vibrant.
Color: VIRTUOUS VIRGO | Size: one-size | 1 photo(s)